AYHAN METAL GERİ DÖNÜŞÜM
Firmamız geri dönüşüm sürecinde siz değerli müşterilerinin talimatları doğrultusunda hareket ederek, zamanınızı almadan en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır.
HER ZAMAN EN CAZİP FİYATLAR
Ayhan Metal Geri Dönüşüm olarak hurdalarınızı tam değerinden, size zahmet vermeden nakit olarak almaktayız.Ayhan metal geri dönüşüm olarak hizmet verdiğimiz sektörde lider olmak bizlere haklı gurur yaşatmaktır.
GERİ DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ
.Geri dönüşüm süreci bizim için çok önemlidir, çünkü yarınımız olan çocuklara daha iyi gelecek bırakmak bizlerin elinde. Geri dönüşüm bilgi ve tecrübe ve uzmanlık gerektirmektir.

KIRAÇ HURDACILAR

FAALİYETLERİMİZ

Kıraç Hurdacılar

Firmamız Ayhan Metal Geri Dönüşüm Kıraç Hurdacılar olarak geri dönüşüm sektöründe büyük bir yer edinmiş olup yapmış olduğu bu çalışmalar ile yerini korumaktadır. Faaliyet göstermiş olduğumuz demir, demir dışı metal hurdalarını kıraçta hurdacılarda olmak üzere bir çok il ve ilçeden kendi araçlarımız ile nakliyesi ücreti bize ait olarak alıyor olmaktayız.
Geri dönüşümün çevremiz için olan önemini çoğu insan bilmemektedir ve farkında olmadan çevremizi günden güne çöplüğe dönüştürdüklerinin farkında değillerdir.
Atılan plastik atıklar, cam şişeleri, kağıt atıkları ve metal atıklarının tekrar geri dönüşümü olduğu konusunda çevremizi bilinçlendirip çocuklarımıza ve geleceğimize daha temiz birer çevre bırakabiliriz.
Belediye kapsamında yapmış olduğumuz geri dönüşüm faaliyetlerinde kıraçta hurdacılarda olmak üzere bölge bölge kıraç ilçesinden günlük olarak çöp atıklarını toplayıp firmamızda ayrıştırılmak üzere geri dönüşüm işlemine tabi tutmaktayız.
Firmamız bu konuda öncü adımlar atmış olup kıraçta hurda ve geri dönüşüm sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.

Bizimle çalışmak ve hurda metaller ile ilgili her türlü bilgi almak için 0532 235 28 46 – 0212 858 02 78 nolu numaralarımızdan bizlere hurda metal atık geri dönüşümleri hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kıraç Hurdacılar

Hurda Çeşitleri

  • Demir Hurdası
  • Bakır Hurdası
  • Kağıt Hurdası
  • Alüminyum Hurdası
  • Plastik Hurdası

İletişim Bilgileri

Akçaburgaz Mh. 13.Sok No:7
Esenyurt /İST
0532 235 28 46 - 0531 085 73 29
Fax: 0212 858 02 78
E-mail: info@ayhangeridonusum.com

Desteklediklerimiz: